+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
V této skoro až brutální hře pro 2 online zažijete nevšední super..
Super hra na podobnosti populární Oheň a voda. Rozdíly hledejte p..
Pojmenováním online hry Multi Runner dávají tvůrci jasně najevo, ..
Kvalitní sportovní utkání kulatých tváří v hale, za něž si zahraj..
Dokonale tvářící se logická hra pro libovolné množství osob, v ní..
Zahrajte si logickou hru plnou všelijakých diamantů v různých ods..
Stát se to doopravdy, byla by to hodně zvláštní zábava. Vše je al..
V této hře se dozvíme, čím vším si musí projít skupinky odvážlivc..
Prodírejte se zpustlou pouští, kde uvěznili nepřátelé některé vaš..
Bojová hra, ve které se ocitnete na místě pilota uprostřed písečn..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
6 %
9 %
9 %
57 %
Celkem 1 186 hlasů

TOPlist

4 věci, které vás naučí sázení na sporty


Sportovní sázky jsou lákavé zejména pro muže. Mají pak o důvod víc sedět u televize a plni očekávání sledovat, jak dopadne dnešní zápas. Samozřejmě je to hazard, riziková zábava, která vám může vydělat, ale na druhou stranu na ní také proděláte. Jedno je nicméně jisté: naučíte se spoustu nových věcí.

Připravili jsme seznam pár věcí, které vás sportovní sázky naučí. Některé vás možná překvapí, další jsou docela logické. Nebo co myslíte?

1. Je těžké potlačit vlastní preference

Většina sázejících začne sázet na své oblíbené týmy. Je to od nich sice hezké a loajální, ovšem ne vždy tato praktika vede k výhře. Sázet musíte na ty, kteří vyhrávají. Potlačit vlastní preference je ale šíleně těžké. Proto spousta sázejících zápasy, kde hrají jejich oblíbenci, raději ignoruje a nesází na ně.

2. Domácí týmy vyhrávají častěji, jenže ne vždy

Ve sportovním sázení neexistuje nic takového jako jistá věc. Nikdy si nemůžete být úplně jistí, že vaše sázka vyjde, proto obětujte peníze s rozumem. Domácí týmy mívají výhodu téměř v každém sportu, osvědčené prostředí a fanoušci prostě pomáhají. Výhra ovšem jistá není.

3. Statistiky byste měli milovat

Děsí vás čísla a jste líní zpracovávat statistické údaje? Tak dejte ruce pryč od sportovního sázení. Jedním z nejlepších vodítek k výhře je totiž dlouhodobé sledování výsledků vybraných týmů. Musíte se prokousávat tabulkami a hodnotit. Samozřejmě se lze spolehnout na někoho, kdo tohle udělá za vás. Jenže uvědomte si – kdo by zdarma poskytoval tipy, jimž opravdu věří? Takových lidí je málo. Často si musíte za tipy na výherce podložené statistickými údaji prostě zaplatit. Jestli se to vyplatí, je otázkou.

4. Je lepší se specializovat

Sázíte na fotbal, tenis, a ještě se chystáte přibrat k tomu hokej? Nikdo vám nebrání. Sázet může kdokoliv a na cokoliv. K dispozici je celá řada portálů, které to umožňují online z pohodlí domova. V minulosti byl oblíbený třeba Bwin, který už v ČR dnes nepůsobí. Lidé se pak často přecení a zkouší i sporty, jimž příliš nerozumí. Daleko lepší je soustředit se pouze na jeden, který budete opravdu ovládat.

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Polská verze tohoto webu - Gry na 2 osoby.

Další skvělá hra je Big Farm a je v prohlížeči.
Zkoušeli jste hrát i GoodGame Empire?

Vyzkoušej hry pro dva a více hráčů na Multihrách.

Happy Wheels na SkveleHry.cz

Další skvělé hry pro dva jsou na Herna.biz.

Zahrát si můžete také hry pro dva na skvěléhry.cz. Sázíte rádi? Zjistěte si výsledky sportky. Hry Ruleta online hry malta ruleta kajot

Co tu najdeš?