+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Jsme nadmíru rádi, že vám můžeme téměř jako první představit již ..
Po dlouhá léta se povída mezi touto zakrslou civilizací, že se v ..
Snil jsi někdy o tom, že se podíváš na tajuplnou krásu orientální..
Vstupte do super hry s mladými rošťáky, kteří se nudí na dovolené..
Představ si, že se jednoho krásného dne probudíš a zjistíš, že vů..
Hra ve které se snažíte všelijakým způsobem zneškodnit protihráčo..
Klasické šachy, které si můžeš zahrát se svým kamarádem. Šachy js..
Nablýskaná hra pro dva, u které nebude nouze o napětí. Dlouhá lét..
Umíte anglicky? Tak tu pro vás máme novou super hru pro více hráč..
Sportovní hra pro 2 hráče Puppy Curling ihned překvapí svým dějem..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
20 %
6 %
10 %
8 %
55 %
Celkem 911 hlasů

TOPlist

Zabavte se hraním automatů, když nejste zrovna dva


Online hry jsou parádní zábava dostupná pro každého


Hraní online her je výborná zábava dostupná každému, kdo má zrovna chvilku času a sedí u stolního počítače anebo si může hry zahrát na svém mobilním telefonu. Ještě zábavnější pak je možnost zahrát si nějakou pěknou hru s kamarádem a poměřit s ním síly ve vzájemném souboji. Nemusíte k tomu ani sedět oba u jednoho počítače, existuje ohromné množství zábavných her, které si můžete zahrát online na internetu. Pobavit se můžete u logických her, ať už se jedná například o Lodě, šachy, slovní fotbal a mnoho dalších. Přirozeně si můžete zahrát i karetní hry – velmi oblíbené je třeba klasické prší, které baví stále nejen děti, ale i dospělé. Mezi nejpopulárnější patří také nejrozšířenější varianta pokeru – texas holdem poker. Samozřejmě jsou k dispozici i akční hry, ať už se jedná o klasické střílečky anebo válečné hry. Populární jsou také třeba Angry Birds.


K tomu abyste si mohli zahrát, není třeba žádné speciální vybavení. Stačí mít nainstalovaný Adobe Flash plugin a pak už jen najít tu správnou hru, která vás bude bavit. Není třeba nic instalovat, jedno kliknutí a už hrajete.


Jste sám a chcete se také pobavit? Vyzkoušejte hrací automaty!


Nemůžete najít parťáka na hraní? Není problém! V posledních letech strmě narůstá popularita videohracích automatů, které se přestěhovali do prostředí internetu. Samozřejmě ne každý je fanoušek gáblování, to je naprosto pochopitelné a rozhodně bychom nic takového ani nedoporučovali. Jenže velký rozdíl a ohromná výhoda je v tom, že na internetu si casino automaty a hry si můžete zahrát zdarma! Stačí si vyhledat oblíbenou hernu, která má v nabídce zajímavé tituly a spustit si hru v herním režimu o play money (tedy hrací peníze) a můžete se bavit, jak dlouho budete chtít.

Pokud se bojíte toho, že vás bude nudit točení hracích válců s třešněmi a melouny, tak jste na omylu Doba od té doby hodně pokročila a dneska naleznete v nabídce her pro jednoho hráče i takové pecky, jako jsou herní automaty s filmovou tématikou. Ale pozor – hraní her v kasinu sebou přirozeně nese nezanedbatelné riziko, že si jednoho dne řeknete, proč bych si nezahrál o skutečné peníze, třeba vyhraju. Nevyhrajete. V online casinu se možná můžete bavit, ale hrát tam s vidinou tučného zisku je holý nesmysl. A pozor, nepodceňujte ani riziko spojené s hazardními hrami – odborníci před hazardem varují zcela oprávněně.

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)

MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Polská verze tohoto webu - Gry na 2 osoby.

Vyzkoušej hry pro dva a více hráčů na Multihrách.

Happy Wheels na SkveleHry.cz

Další skvělé hry pro dva jsou na Herna.biz.

Zahrát si můžete také hry pro dva na skvěléhry.cz. Sázíte rádi? Zjistěte si výsledky sportky. Hry Ruleta online hry malta

Co tu najdeš?