+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Jaké zrádnosti se skrývají v zbrusu nové 7. verzi hry pro 2 - Oh..
Miluješ vášnivé soupeření v těch nejvíc peckových automobilových ..
Ragdoll Rumble je vzhledná bojová hra pro dva hráče, která s vámi..
Vyprav se na pouť po gigantických hlubinách skalních kráterů a ji..
Zlý sen se stává skutečností. Jsi obrněný a v ruce držíš příliš t..
Realistická podoba tohoto golfu vyzdvihuje hru do popředí v našem..
Pokračování oddechové hry Skywire. Máš za úkol dopravit do cíle v..
Super! Je zde horká novinka, jež vás zavane éry rychlého racionál..
Přestrojte se za tajného agenta, který unikne i očím nejlepších t..
Pokud máte rádi hory a pěkný rozhled okolo sebe, hra Missile Coma..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
6 %
9 %
9 %
57 %
Celkem 1 186 hlasů

TOPlist

Také na Maltu přijdou regulace hazardu


Když se řekne centrum hazardu, většině lidí se vybaví Las Vegas. Co ale kdybychom po vás chtěli nějaké evropské místo, kde to žije, automaty a rulety se točí a krupiéři nestíhají obsluhovat výhry chtivé zákazníky? Měli byste jmenovat Maltu.

Malta je sídlem spousty hazardních společností. Oficiálně tu bydlí také Betsson Group, jedna z obrovských společností majících pod sebou desítky menších firem. Spadá mezi ně třeba betsafe, také se sídlem na Maltě. Nicméně i na tento evropský ostrov čekají regulace. Jak moc přísné budou a mají se kasina bát?

Malta podléhá EU

Malta je nejmenší členskou zemí Evropské unie, a proto také musí dodržovat její principy. Regulace hazardu se postupně rozmáhá po celé Evropě, Maltě tedy nezbylo nic jiného než se přidat. Nová nařízení tam vstoupí v platnost 1. srpna 2018. Sama vláda Malty však tvrdí, že budou ještě potřebovat čas, aby prozkoumali a vyřešili doporučená učeněná Evropskou komisí.

Zpřísní se i licence

Nová legislativa byla parlamentu země předložena již loni, Evropská komise ji dostala 14. března. Původně měla vstoupit v platnost už na začátku července, nicméně věci se trochu protáhly. Stejně jako v jiných zemích i na Maltě bude nově těžší získat licence na poskytování herních služeb. Zpřísní se zároveň boj proti praní špinavých peněz, financování terorismu a dalším trestným činům často spojeným s průmyslem hazardních her a sportovního sázení.

Hazardní společnosti se mohou radovat

Nová legislativa se bude vztahovat pouze na online herny, ty fyzické se nových pravidel dočkají až od 1. ledna 2019. Zda někdo přijde o licenci poskytovat hazardní služby, zatím není jasné. Malta každopádně nadále zůstane vhodným domovem těchto firem. Bude zde totiž platit, že poskytovatelé B2B hazardních služeb jsou osvobozeni od daně. A to je samozřejmě hodně lákavé.

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Polská verze tohoto webu - Gry na 2 osoby.

Další skvělá hra je Big Farm a je v prohlížeči.
Zkoušeli jste hrát i GoodGame Empire?

Vyzkoušej hry pro dva a více hráčů na Multihrách.

Happy Wheels na SkveleHry.cz

Další skvělé hry pro dva jsou na Herna.biz.

Zahrát si můžete také hry pro dva na skvěléhry.cz. Sázíte rádi? Zjistěte si výsledky sportky. Hry Ruleta online hry malta ruleta kajot

Co tu najdeš?