+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Vítejte v prozatímně nejpovedenější fotbalové online hře pro dva ..
Super farmářská hra pro dva hráče s kovbojskou muzikou, která pře..
Co dělat za příjemného letního večeru? Hrdina ve hře není žádný s..
Akční hry jsou tady a Bloody Day Part tu na Vás již netrpělivě če..
Buďte svědky zdařilé hry se sofistikovaným robotem, jehož celkový..
Vítejte u předních bojových sil americké armády, kde se zhostíte ..
Víte, že je balanc jedna z nejtěžších disciplín? V této parádní h..
Akční hra pro více hráčů, kde musíte prokázat smysl pro samostatn..
Vnikněte do kabiny jeřábu a pohrajte si s mohutnými kamennými kos..
Vesmírná hra pro 2 osoby Asteroids Duel je přímým důkazem toho, ž..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
6 %
9 %
9 %
57 %
Celkem 1 157 hlasů

TOPlist

Zapařte si pořádné online hry zdarma


Nudíte se a hledáte konečně pořádnou zábavu? Potom pro vás máme tip. Jak už celkem jasně dobře vyplývá z našeho webu, naším specializujeme se na hry. A to na takové, které nemusí být nutně jenom pro dva. I když nemáte parťáka, se kterým byste si to mohli rozdat doslova na život a na smrt, vůbec to nevadí. Umělá inteligence je u her na tak vysoké úrovni, že si jistě vystačíte sami. A jaké hry zkusit? Toto jsou naše tipy.Staňte se železničním magnátem


Patříte do skupiny těch, kteří rádi vyrazí někam vlakem? Pokud máte k železnici blízko, je možné vyzkoušet i hru, která je na tomto tématu přímo založena. Jedná se o Rail Nation. Nejde o titul, který byl založený na řízení lokomotivy – jako je tomu u řady konkurenčních her. Unikátem na této hře je to, že je to budovatelská strategie. Jestliže jste si mysleli, že všechny takové jsou stále stejné, sahající od historie do budoucnosti, tato hra vás přesvědčí o opaku.

Cíle hry jsou v podstatě jasné. Stanete se významným železničním magnátem a se svými vlaky ovládnete nemalé území. Pouze bude třeba vyřešit hlavní problémy a zvolit správné strategie. Hra proto opravdu není na pár minut, ale spíše na dlouhé hodiny. A co vás čeká?
Vybudujte dokonalé město


Říkáte si, že je to další klasická budovatelská strategie, kterých jste již vyzkoušeli desítky? Rozhodně ne. I když to na první pohled může vypadat, že v tomto žánru už není co nového vymýšlet, titul označený jako Elvenar vás přesvědčí o opaku. Prioritou samozřejmě je vybudování velkého a prosperujícího města. Zároveň se ale vžijete i do role místních obyvatel. A těmi nejsou lidé, ale elfové. Stvoření, kteří žijí nejenom v souladu s přírodou, ale není jim cizí ani magie, stejně jako řešení různých záhad.

Tato kombinace ukazuje, že budování dokonalého města není spojena jenom se snahou o jeho ekonomickou samostatnost. Dokáže vás přenést do říše elfů a umožnit vám prožít něco zcela neobvyklého, co znáte zatím jenom z knih, nebo filmů. A co vás ve hře čeká?

Ponořte se do světa logiky


Máte rádi hry, u kterých můžete přemýšlet a svými schopnostmi jasně vyřídit každého soupeře? Pokud ano, náš třetí tip se týká her, které vám obojí umožní. Jsou to Mahjong hry. Toto označení jste dost možná i slyšeli. A to i díky tomu, že daná hra byla dříve velmi populární na mnoha mobilních telefonech. Charakteristická je už na první pohled, a to díky využívání speciálních kamenů, s čínskými znaky.Unikátem hry je nejenom její bohatá historie, ale také její unikátnost, založená na hledání stejných kombinací. A to na hrací desce, kde jsou jednotlivé kameny vyrovnány. Dnes existuje tato hra v mnoha různých variacích a mutacích. A pokud se v čínských znacích zase až tak nevyznáte, není třeba zoufat. Jsou i takové, kde jsou jednotlivé kameny označeny lépe identifikovatelnými symboly.Kdykoliv, odkudkoliv a zdarma


Zapomeňte na nutnost si hry kupovat, nebo za něco platit. Zapomeňte i na nutnost zdlouhavého stahování, nebo složitých instalací. Všechny naše zmíněné typy jsou online hry. Které lze jednoduše hrát prostřednictvím svého webového prohlížeče. Stačí vám k tomu jenom připojení k internetu. A je jedno, kde a kdy se právě nacházíte. Pro toho, kdo se chce odreagovat, pobavit, nebo potrápit mozek, jsou jasnou volbou. A nejde o varianty jediné, jelikož musíme říci, že výběr je podstatně rozsáhlejší a počítáme ho na tisíce různých možností. Je jenom na vás, jaký segment máte rádi a jakýž si pro své hraní vyberete.

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Polská verze tohoto webu - Gry na 2 osoby.

Vyzkoušej hry pro dva a více hráčů na Multihrách.

Happy Wheels na SkveleHry.cz

Další skvělé hry pro dva jsou na Herna.biz.

Zahrát si můžete také hry pro dva na skvěléhry.cz. Sázíte rádi? Zjistěte si výsledky sportky. Hry Ruleta online hry malta ruleta kajot

Co tu najdeš?