+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Dobyvatelská válečná online hra s koncovkou 2 je následníkem prvn..
Nažhavte se na super závod s dálkově ovládanými sportovními auty,..
Vedete si v basketbale? Super! Pro hráče, kteří upřednostňují spo..
Vyhrajte se v brutálním boji motorkářů, obklopených haldy nářadí,..
Staňte se pravými piráty, kteří loupí na cizí lodi dukáty do své ..
Hra pro dva s příběhem, který se zalíbí všem fanouškům adventur. ..
Tahle hra je doslova výzva pro všechny chytré lidi! Věz, že se u ..
Jednoduché provedení druhého dílu hry pro dva Stick Fighter 2 roz..
Velice dobrá hra pro hravé lidi všech generací! Zaskákejte si po ..
Bomber Santa je jedinečná vánoční akční hra pro dva a více hráčů,..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
20 %
6 %
10 %
8 %
56 %
Celkem 1 100 hlasů

TOPlist

Another Life
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Vraťte se do dětských let, v nichž jste objevovali svou první křišťálově čistou lásku. Hra zdarma Another Life má podobný scénář a je ukázkou toho, že osud hraje velkou roli nejen v setkáních, z nichž poté vyklíčí láska na celý život. Tentokrát poznáte příběh smělého rytíře a krásné princezny, co má kuráž. Každičký jedinec vyniká jinými přednostmi. Tito mladí človíčci zabloudili těsně před západem slunce, když se rozděleně vydali na pěší tůru za ještě jasného letního dne. Náhoda je posléze dovedla ke stejnému místu, odkud společně započnou svou snahu vrátit se zpět ke hradu. Ve dvou se to lépe táhne. Vidno si velice rozumí, což se podepisuje na jejich odhodlání. Vše berou s nadhledem a úsměvem, přestože je čekají úmorné chvíle v blízkosti temného lesa, o kterém se odpradávna mluví jako o velmi nevyzpytatelném. Aby dvojice dokráčela do královského sídla, musí podstoupit mnoho nedobrých rozporuplných háčků, na něž půjde vyzrát jedině chytrostí. Zbavte se tedy všeho zlého coby dub. Vyhýbejte se nepřátelům, vytvářejte si cestičky z bedniček a desek, jezděte po kolejích s železnými spřeženími, věnujte se sběru klíčů a hlavně vždy zamiřte do kouzelných dveří, jež vás teleportují do vyšší úrovně hraní. Tak hodně štěstí! Rozkvete na konci nebeské hry pro dva jejich přátelství až k poblázněné zamilovanosti? Nachystejte se na velkolepé dobrodružství, jenž se bude odehrávat bez přestání ve dne i v noci.

Ovládání

Sami uvidíte, že vás hra pěkně navede na ovládání. Používejte šipky nebo písmenka W, A, D.

Hodnocení
100 %
Tato hra byla hraná
2 379x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?