+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Spongebob a jeho parťák vás opětovně prosí o pomocnou ruku. Do to..
Transformice je sice pro jednoho hráče, avšak její oblíbenost nez..
Hra Hard Labirant je přesně určena pro ty, kterým nechybí soutěži..
Pokud vám smím něco doporučit, tak je to vroucí novinka z kategor..
Máte chuť se prát? Pokud vám stačí virtuální bitka, pak rozhodně ..
Existuje tříčlená parta lidiček, která si umanula posvítit na gan..
Zvláštně zpracovaná sportovní hra, ve které je úkolem vstřelit pr..
Moderní bojová hra v graficky zpracovaném provedení, ve které je ..
Hezká hra pro dvě děti, které se chtějí zabavit v blízkosti dvou ..
Perfektní střílečka plná teroristů, kteří obkličují jinak opuštěn..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
8 %
58 %
Celkem 1 370 hlasů

TOPlist

Raccoon Jump
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Zaskákejte si v husté džungli s malými mývalými dětmi, které rodiče vypustily na pár okamžiků, aby zjistili, jak si povedou bez dozoru staršího příbuzenstva. Venku panuje dobrá nálada a tak si nyní zvířátka prověří, jestli je jejich obratnost přiměřená věku a s nějakými obratnostmi netápou. Pro hraní ve dvou stiskněte tlačítko lemované monumenty dříví "2-players". Pokud žádného dalšího hráče při sobě nemáš, hraj sám klikem na mód "1-player". Jestliže neumíš anglicky, další nabídka je ti prakticky k ničemu. V "Option" se vám ještě ukáže, jestli chcete hrát pospolu, tedy spolupracovat při získávání bodů. Tato volba je přednastavena, ale změnit ji lze také na soupeření, jenž spočíná v zápolení, kdo ukořistí nabitější skóre. Třetí volba uspokojí nadšence, kteří rádi skákají! Vítězem se stane ten lepší! Dokaž nám, sobě i kamarádovi, že jsi to právě ty! Pouť s sebou přináší i várku čerstvého ovoce či bonusů, které neopomeňte sebrat. Doplní mývalovi nejen další odvahu do dalšího skoku. Vpravo nahoře se zobrazuje další nabídka, detailně podkreslující hudba, pauza či zvuk akcí aktérů ve hře. Jsem zvědavý, kdo si zvykne dříve na citlivý pohyb. Další super hry pro dva online najdete na prodvahry.cz, bavte se!

Ovládání

První ze zvířátek se ovládá klasicky šipkami, u druhého je tomu trošku jinak, než u jiných her. Pro druhého hráče platí písmena - E, S, D, F. (Posunuto o jednu klávesu doprava, než jste zvyklí).

Hodnocení
98 %
Tato hra byla hraná
5 640x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?