+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Dostaňte se do pohody s bezva excentrickou hrou pro dva kluky či ..
Tato hra online vás vláká do povedeného nadpozemského golfu, kter..
Parádní hra pro chytré duše, ve které je sice jednotvárné zadání,..
Šmoula si šel zaběhat, nic netušíc se však zatoulal do pekla, z n..
Bitka o nejkrásnějšího kluka začíná! Dvě holky chtějí stejného vy..
Buďte při tom, když bílý zajíček zabíjí červíky, protože mu lezou..
Hezká hra pro dvě děti, které se chtějí zabavit v blízkosti dvou ..
Znáte Maria? Tak to potom i zeleného mužíka Luigiho, který je pob..
Další z báječných her, ve kterých hledáte stejnobarevné kuličky a..
Vzduchem létají desítky asteroidů a jediným člověkem, kdo může tu..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
9 %
58 %
Celkem 1 387 hlasů

TOPlist

Jewel's Hero
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Na zapadlé hoře se schyluje k historickému turnaji, v němž půjde o vše. Pohotová mysl je v logické a rovněž bojové online hře pro 2 Jewel's Hero hlavním tahounem, která povede až k vítězství. Kdo ji zapojí a strategicky vymyslí správné kombinace na hrací desce, přemůže protilehlého soka. Když totiž sestavíte nejméně tři kameny vedle sebe, smíte za odměnu zaútočit na rivala či si přivodit pozitivní reakci. O barevných kamenech a jejich účincích se více dozvíte níže. Uspořádání kamenů může být vodorovné i svislé. Promyslete si svou taktiku kdy udeřit a s ničím příliš neváhejte. Čas neodkladně odbíjí. Na každý tah je určen limit 30 vteřin. V úvodu začněte tím, že stisknete tlačítko Play. Dále se ukáže tabule s výběrem módu. Hra pro dva hráče je primárně zamknuta. Abyste ji odemkli, jeden z vás musí prokázat reflexní schopnosti a vyhrát v Tournamentu, v němž se postavíte proti počítačově ovládanému hráči. Po potvrzení předchozího nastavení, následuje volení charakteru postavy. Je zde Ork, zkušený bojovník, čarodějka a elfka. Všichni se liší sílou, bojovností, magií a výdržností. Zvažte jednotlivé dovednosti a stvrďte volbu kliknutím na avatar. Před bojem si ještě vezměte tři položky speciálních bonusů, které vás mohou zachránit v nejhorším či zdvojnásobit temperament. Ostré drama odstartujete zmáčknutím tlačítka Fight. Dostali jste se až do tohoto bodu? Výborně. U obrázku postavičky se nachází zelená čára s mírou života a modrá čára s hloubkou využité many. Nahoře veprostřed se odčítá čas tažení a pod ním je Menu, kterým pozastavíte rozehraný děj hry. Další tipy najdete dole. Do boje!

Ovládání

Hrajte myší.
V závislosti na tom jaké seskupíte kameny, dojde k odezvě. Zajímají vás přesné vlastnosti jednotlivých drahokamů? Zde jsou:

Oranžové - útok
Modré - doplní manu
Zelené - doplní zdraví
Růžové - odlišný útok
Fialové - speciální útok za předpokladu, že máte plnou manu

Jestliže dáte dohromady 5 stejných drahokamů, obdaříte se tahem navíc a to není ještě vše. Více ale neprozradíme.

Hodnocení
100 %
Tato hra byla hraná
4 101x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?