+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Nejtriumfálnější hra pro dva všech dob se vrací na vaše obrazovky..
Spaste trpaslíka Pheause a jeho druha Mora, nerozlučitelného kama..
Je parádní slunečné odpoledne a dvě akční kočky, černá a bílá, vy..
Funball, to je zábavná hra právě pro vás. Vtělte se do kuličky a ..
Super farmářská hra pro dva hráče s kovbojskou muzikou, která pře..
V jednom z deštných pralesů právě probíhá velký hon na nejvzácněj..
Čeká vás výprava, kterou jste ještě nezažili. Super online hra pr..
Akce s názvem Obléhání Města vystihuje vše podstatné, co budeš v ..
Tom a Jerry jako prima dvojka, která umí táhnout za jeden provaz?..
Zažijte rozkošné radovánky s mláďátkem, které se rozhodlo zabavit..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
6 %
9 %
8 %
57 %
Celkem 1 201 hlasů

TOPlist

Kitty Elves
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Copak dělají kočky za neplechu při úplňku? No přece poznávají se svými druhy nové sektory svého bydliště. Vetřete se k nim a prozkoumávejte okolí pohromadě. Hra zdarma je pro 2 a věřte, že vás nikdy nezavede do stereotypu. Proč to tvrdíme? V každém kole absolvujete úplně jinou cestu, která obsahuje tenata, z nichž se ledakomu udělá ouvej. Navíc je hluboká noc, takže si zvířátka nevidí ani pod nohy, kde často číhají propadliny nebo ostré předměty, jenž je mohou v horším případě vážně poranit. Abyste neřekli, že jsme skoupí, vyzradíme vám to prvořadé, co vás snadno učiní vzornými hráči. Hra Kitty Elves má v repertoáru celých 20 levelů a téměř ve všech najdete svítilnu. Tak ji hledejte jako první, jinak jste vyřízení. Pokud je to možné, rovněž si počkejte na světelný paprsek, který ozáří okolí. S dalšími koly poroste i obtížnost a různorodost vnadidel, proto se nalaďte se svým kamarádem na stejnou vlnu a najděte jednotnou ideu. Pakliže je nutné mít zmáčknuté tlačítko bez vaší přítomnosti, pomozte si bedničkou, jež leží opodál. Nakonec pokaždé dorazte ke dveřím, na nichž je umístěn nápis Exit. Ucítíte, jak vám bude proudit krev v žilách. Takový adrenalin okusíte jen zde! Hru si lze bezproblémově ztlumit či zopakovat hrané kolo. Malým mínusem je fakt, že hra nenabízí zálohový mód pro 1. Až přestanete hrát, napište nám své bezprostřední dojmy dole do fóra.

Ovládání

1. hráč - W, A, S, D, B.
2. hráč - šipky a 0 na numerické klávesnici.

Hodnocení
99 %
Tato hra byla hraná
2 345x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?