+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Představitelé Avataru vás zvou na turnaj mistrné oddechové hry pr..
Všichni hráči sem! Je tu nová hra zdarma pro 2, kterou můžeme umí..
Pokus se co nejrychleji rozběhnout po obývacím pokoji a vyskoč na..
Nelítostný souboj známých postaviček ze hry Mario. K dispozici má..
Bitka o nejkrásnějšího kluka začíná! Dvě holky chtějí stejného vy..
Ovládáte karty? Dá se říci, že jste logickými mágy? V tom případě..
Nejnovější bojová hra pro 2 na jednom pc Eloik je vyhovující alte..
Jak daleko doletíte na ručně vyrobeném padáku? To si ověříte v té..
Pakliže vyznáváte hry pro 2, máme tu dobrou adrenalinovou, která ..
Božská akční hra z mrazivých krajů, ve které musíte vystrnadit so..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
6 %
11 %
8 %
55 %
Celkem 730 hlasů

TOPlist

Kitty Elves
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Copak dělají kočky za neplechu při úplňku? No přece poznávají se svými druhy nové sektory svého bydliště. Vetřete se k nim a prozkoumávejte okolí pohromadě. Hra zdarma je pro 2 a věřte, že vás nikdy nezavede do stereotypu. Proč to tvrdíme? V každém kole absolvujete úplně jinou cestu, která obsahuje tenata, z nichž se ledakomu udělá ouvej. Navíc je hluboká noc, takže si zvířátka nevidí ani pod nohy, kde často číhají propadliny nebo ostré předměty, jenž je mohou v horším případě vážně poranit. Abyste neřekli, že jsme skoupí, vyzradíme vám to prvořadé, co vás snadno učiní vzornými hráči. Hra Kitty Elves má v repertoáru celých 20 levelů a téměř ve všech najdete svítilnu. Tak ji hledejte jako první, jinak jste vyřízení. Pokud je to možné, rovněž si počkejte na světelný paprsek, který ozáří okolí. S dalšími koly poroste i obtížnost a různorodost vnadidel, proto se nalaďte se svým kamarádem na stejnou vlnu a najděte jednotnou ideu. Pakliže je nutné mít zmáčknuté tlačítko bez vaší přítomnosti, pomozte si bedničkou, jež leží opodál. Nakonec pokaždé dorazte ke dveřím, na nichž je umístěn nápis Exit. Ucítíte, jak vám bude proudit krev v žilách. Takový adrenalin okusíte jen zde! Hru si lze bezproblémově ztlumit či zopakovat hrané kolo. Malým mínusem je fakt, že hra nenabízí zálohový mód pro 1. Až přestanete hrát, napište nám své bezprostřední dojmy dole do fóra.

Ovládání

1. hráč - W, A, S, D, B.
2. hráč - šipky a 0 na numerické klávesnici.

Hodnocení
99 %
Tato hra byla hraná
1 723x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)

MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?