+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Dokážete otevřít všechny dosud zamčené kola téhle roztomilé multi..
V této hře to nebude žádná švanda, proto legrácky stranou. Jakožt..
Válečná multiplayer hra, ve které budete terčem útoků. Zahrajte s..
Vydej se na nekončící dobrodružství v této super online hře. Čeka..
Naproti sobě stojí pár, který se už ale nemůže dál vystát. Skoncu..
Nebýt speciálního těžebního stroje, nebyly by nikdy nalezeny drah..
Nevzali vás rodiče nikdy do útrob arény, ve které se předvádí zaj..
Zahajte boj s konkurenční firmou nabízející připojení k internetu..
V této hře se dozvíme, čím vším si musí projít skupinky odvážlivc..
Natřete to oponentovi v super volejbalu, v němž účinkují hvězdné ..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
8 %
58 %
Celkem 1 311 hlasů

TOPlist

Rescue Princess 2
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Přenádhernou princeznu unesli z království draci a jim podobná havěť. Král po své dceři proto zcela pochopitelně vyhlásil pátrání. Dobře ví, kde je skrýš příšer. Rytíři, který dovede krásnou dívku zpět do bezpečí, bohatě zaplatí. Marná sláva. Odvážní šlechticové se vrací zpět s nepořízenou či již po nich není ani památky. Co je ale na tom horší, uběhlo už několik dní a děvče je pořád uvězněno v zajetí nestoudných zvířat. Je stále naživu? Kladné vyhlídky jsou čím dál tím mizivější. Rozkvetla však nová naděje! Široko daleko existují takzvaní létající rytíři, chytří mužové, kterým není žádná, byť trnitá, výprava cizí. Jakmile zjistili, že má panovník takto palčivý problém, rozhodli se podat pomocnou ruku a osvobodit blonďatou holku se zlatou korunou na hlavě jednou provždy. V tento okamžik se tedy chopíte uznávaných hrdinů, kteří se prý ničeho nezaleknou. Ve své výzbroji mají pouze ostrý meč. Oba dva se mohou pyšnit ještě fajnovou létající dovedností, kterou by jim leckdo záviděl. Musíte byt extrémně opatrní, nezbývá mnoho životů. V podzemí panují jiné podmínky, než na které jste navyklí. Abyste dokončili kolo, seberte dukáty a směřujte vaši chůzi ke kamenné dutině. Povětšinou bude hra vyžadovat také zapojení vašich smyslů. Z třiceti kol se orosíte. Vydržíte až do konce? Spaste princeznu dřív, než byste řekli švec! Nová edice hry zdarma pro dva Rescue Princess, jenž se nazývá prostoduše Létající Rytíři, je hodna velkému obdivu, už kvůli lítostnému příběhu. Očaruje vás a motivuje vykonat dobrý skutek. Tak do něj.

Ovládání

Pomocí písmen W, A, D, J nebo šipek a čísla 1 na numerické klávesnici.

Hodnocení
98 %
Tato hra byla hraná
3 569x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?