+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Máš rád proslulého Maria, ale už Tě nebaví ty jeho známé skákačky..
Skákačka z dávných dob Neverending Chevalier ti ukáže nejen všech..
Pochytáte v této zábavné hře online pro 2 hráče či hráčky všechny..
V zapadlém kraji, kde moře šplouchá o travnatou pláž, právě probí..
Tak to dopadne, když dorazí kovboj do Afghánistánu, kde panují už..
Poopy Bert je mírně neslušná hra online na motivy Flappy Bird, ve..
Zahrajte si naprosto nepředvídatelnou hru pro dva hráče, ve které..
Nedopusťte, aby cizí civilizace ohrozila vaši Zemi a bombardujte ..
Ve hře Nuclear Reaction máte za úkol sestřelit co nejvíce zelenýc..
To je bomba! Konečně super boj s domácími mazlíčky, jenž si lze z..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
8 %
58 %
Celkem 1 375 hlasů

TOPlist

Money Movers
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Geniální animovaná kooperační hra s chytrými odsouzenými vězni na doživotí. Sami moc dobře vědí, že pokusem o útěk nemohou nic ztratit. V prostorách budovy se navíc dobře vyznají. Není jim cizí žádný její kout. Buď se to jednoduše povede nebo budou další léta opět trčet v úzkém žaláři. Vysvobozující akci důkladně připravovali po nocích, aby neměl žádný z dozorců o jejich záměru nejmenší páru. Zrovna teď nastal den D, když jsou hlídači ochromeni únavou. Aby se kriminálníci ocitli na ulici, potřebují projít 20 místnostmi. Pomůžete jim? Každý z nich je absolutně jiný, alespoň co se týče fyzických proporcí. Vyhublý recidivista například obdivuhodně skáče. Oproti tomu tlouštík je hora svalů, ale postrádá rychlost. Protože oba nemají ani vindru a bez peněz toho do budoucna příliš mnoho nezmůžou, kraďte s nimi i pytle s dolary, které jsou ukryty různě po chodbách. Pak vždy společně a tiše dojděte ke dveřím, nad nimiž je přitlučená cedule EXIT. Byla by to však hračka, kdyby páru trestanců nikdy nic nepřekáželo. Bezpečnostních systémů je však uvnitř vězení přemíru. Mezi ty nejnebezpečnější se řadí lasery. V online hře si vzájemně pomáhejte. Pakliže třeba nebudete moci vyskočit na cihlovou zeď, pomozte si židlí, která zvýší váš odrazový bod. Téměř v každém kole si neobejdete bez aktivace všemožných tlačítek, které zapříčiní mnoho pozitivních změň v bezprostřední blízkosti dvou mizerů. Pokud budete s hrdiny chvíli neaktivní, jeden z nich začne přemýšlet o dalším plánu, druhý si vytáhne z kapsy čerstvý hamburger či předvádět světu, jak je silný. Až vejdete do exitu, postavičky si přátelsky plácnou. Hudba vyvolává rozpaky, což odpovídá ději. Hra Money Movers se nám celkově velice líbí a proto ji přiřazujeme top hodnocení. Souhlasíte s námi? Uvítáme váš názor.

Ovládání

Hru pro dva online hrajte šipkami a písmeny W, A, D.

Hodnocení
100 %
Tato hra byla hraná
4 399x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?