+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Rádi hrajete multiplayer hry přes net proti kamarádovi nebo příte..
To je dost, že stvořitelé multiplayer her vymysleli i tuto bomba ..
Zaskákejte si s prima zajíčky v online duelu, který doprovází zná..
Nabažte se online fotbalu! Čekají vás sportovní hody, o kterých s..
Tenhle kreslený pán je fanatik do zlaťáků. Vymetal s nimi už každ..
Quarkz jsou viry šiřitelné rychlostí blesku. Zahrajte si s nimi d..
Ovládáte karty? Dá se říci, že jste logickými mágy? V tom případě..
Super 3D hra s těžkou úrovní obtížnosti, ve které musíte složit o..
Továrna na sušenky hlásá plné sklady a proto nastupuješ ty jako s..
Buďte rychlí a přesní, jinak ve hře Avoider ztroskotáte. Dojeďte ..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
9 %
58 %
Celkem 1 386 hlasů

TOPlist

Spongebob Collects Food
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Spongebob a jeho parťák vás opětovně prosí o pomocnou ruku. Do tohoto momentu si užívali jednotvárnou slunnou dovolenou, nyní se však ztratili, když si vyšli na delší tůru okolo pláže. Z podivné stezky není cesty zpět, zdolávejte proto krůček po krůčku jednotlivá kola. Rozmanité dobrodružství zažijete ve všech 20 levelech. Úkolem je najít ve dvojici co nejvíce potravin a lahví. Čím více jich budete mít na kontě, tím více si vysloužíte medailí. Kooperace však nemusí být jediným vodítkem, proč tuto super hru pro 2 hráče hrát. Online hra vždy po skončení kola uveřejní oběma hráčům jednoduchou tabulku, ve které se zobrazí dosažené skóre. Předhánějte se v tom, kdo polapí více bodů! Trať, po které budete přecházet, bude celkově velmi nevyzpytatelná. Opatrnost bude na místě. Některé předměty, jenž jsou na vašem hledáčku, ostražitě chrání nebezpečné příšerky. Možná byste však nevěřili, že hrdinové umí omámit protivníky. Stačí do hry zapojit dolní šipku nebo písmeno S, čímž postavička položí předmět ke svým nohám. Jakmile se k němu jakýkoliv virtuální protihráč přiblíží, na časově omezený interval jej znehybní. Cestou necestou vás neminou ani zamčené dveře, trampolíny nebo pohyblivé desky, po nichž se budete dopravovat do dalšího bodu. Pokud na zemi najdete žlutou pěnovou houbu, odrazte se od ní na místo, kde je potřeba sesbírat potraviny. Na závěr pokaždé dojděte k teleportu, který vás přehoupne do dalšího dějství. Plno legrace!

Ovládání

Opět šipkami a písmeny (W, S, A, D).

Hodnocení
100 %
Tato hra byla hraná
3 478x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?