+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Strašidelná hra pro 2 hráče o zakletých přátelích, které můžete v..
Posviťte si na strašidelné zombie, které se snaží ovládnout svět...
Pokus se co nejrychleji rozběhnout po obývacím pokoji a vyskoč na..
Jde vám hlavičkování? Tak to si jistě poradíte i s touto sportovn..
Super hra pro dívčí dvojici! Zajistěte těmto dvěma sestrám snadný..
Zmocněte se robotů v nepřehledné mapě, v níž pevně stojí plno zát..
Ocitáš se ve zcela neznámém prostředí. Unesli Tě hroziví mimozemš..
Nastup do neopakovatelného konfliktu mezi vycvičenou bojovnicí a ..
Přestali vás bavit klasické střety dvou hrdinů? V tom případě si ..
Role ninjů není snadná! Vží se do ní a natři to protihráči! Bojov..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
8 %
58 %
Celkem 1 370 hlasů

TOPlist

Spongebob Collects Food
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Spongebob a jeho parťák vás opětovně prosí o pomocnou ruku. Do tohoto momentu si užívali jednotvárnou slunnou dovolenou, nyní se však ztratili, když si vyšli na delší tůru okolo pláže. Z podivné stezky není cesty zpět, zdolávejte proto krůček po krůčku jednotlivá kola. Rozmanité dobrodružství zažijete ve všech 20 levelech. Úkolem je najít ve dvojici co nejvíce potravin a lahví. Čím více jich budete mít na kontě, tím více si vysloužíte medailí. Kooperace však nemusí být jediným vodítkem, proč tuto super hru pro 2 hráče hrát. Online hra vždy po skončení kola uveřejní oběma hráčům jednoduchou tabulku, ve které se zobrazí dosažené skóre. Předhánějte se v tom, kdo polapí více bodů! Trať, po které budete přecházet, bude celkově velmi nevyzpytatelná. Opatrnost bude na místě. Některé předměty, jenž jsou na vašem hledáčku, ostražitě chrání nebezpečné příšerky. Možná byste však nevěřili, že hrdinové umí omámit protivníky. Stačí do hry zapojit dolní šipku nebo písmeno S, čímž postavička položí předmět ke svým nohám. Jakmile se k němu jakýkoliv virtuální protihráč přiblíží, na časově omezený interval jej znehybní. Cestou necestou vás neminou ani zamčené dveře, trampolíny nebo pohyblivé desky, po nichž se budete dopravovat do dalšího bodu. Pokud na zemi najdete žlutou pěnovou houbu, odrazte se od ní na místo, kde je potřeba sesbírat potraviny. Na závěr pokaždé dojděte k teleportu, který vás přehoupne do dalšího dějství. Plno legrace!

Ovládání

Opět šipkami a písmeny (W, S, A, D).

Hodnocení
100 %
Tato hra byla hraná
3 381x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?