+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Spongebob a jeho parťák vás opětovně prosí o pomocnou ruku. Do to..
Zvyšte si bojovou morálku v kromobyčejné online hře pro dva JanKe..
Zachraň svůj hrad a staň se tím nejlepším. V této hře máš opět k ..
Zahraj si s kamarádem pravý kulečník a přesvědč se, kdo má lepší ..
Zaskákejte si s prima zajíčky v online duelu, který doprovází zná..
Hra Smurfs Battle je zábavná bojová, ale stále oddechová hra pro ..
Představ si, že se jednoho dne probudíš jako bájný rytíř z doby r..
Zkuste tuto hru pro dva na jednom pc. Tom a Jerry se již po dlouh..
S touto hrou přijdete o nervy! Úkolem je být soustředěný na svou ..
Roztomilá adventura pro mladé i velké, v níž se ocitnete v útrobá..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
8 %
58 %
Celkem 1 375 hlasů

TOPlist

Bothobot 2 Fighters
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Obstojíte v dramatickém zápasu mezi dvěma ostřílenými roboty, v němž vás bude doprovázet tato super hra pro dva? Vhodná je pro kluky i tvrdé holky. Začněte výběrem jazyku. Nejlepší volbou bude pravděpodobně angličtina. Základní menu pak vybízí buď k šampionátu, ve kterém se utkáš ve více kolech proti virtuálním silám nebo k rychlé hře pro jednoho až 2 hráče. Pořádnou jiskru boj dostane po zvolení střetu, který budou ovládat živé osoby - 2 players. Dále budete muset vyplnit svou přezdívku a určit si robota, který má podle vás nejlepší předpoklady pro úspěch v boji. Poté dojde k samotnému zápolení, jenž se odehraje na střeše jedné z budov. Výbušnou atmosféru bude podporovat rázná muzika, větších nobles se však nedočkáte. Koncentrujte se na své útoky a případné obranné manévry s robotickou postavičkou. Pakliže totiž zasáhnete nepřítele dobrou ranou vícekrát po sobě, ztratí přehled o situaci, její pohyb se zpomalí a tak i klesne hloubka života. Tyto hladiny se ostatně zobrazují i s celkovými body nahoře ve hře. Pokud rádi riskujete, zkuste soupeře zahnat až na okraj hrací plochy a skvělým úderem ho poslat daleko k zemi mimo vyhraněné místo boje, čímž mu nadělíte nekompromisní KO a v duelu tak zvítězíte. Svůj um musíte ale potvrdit i v dalším kole. Bitka je totiž rozdělena na tři takzvané Roundy. Jakmile je dokončíte, rozhodčí skóre obou zúčastněných vyhodnotí a rozsoudí celkového přemožitele. Věříte si? Vyzvěte svého kamaráda!

Ovládání

Robot číslo jedna se ovládá šipkami a písmeny O a P zaútočí. Pomocí L se figurka brání.

Rival používá pro pohyb písmena W, A, D, S. Pro útočení je k dispozici B a N. Mezerník mačkejte v případě nutné obrany.

Hodnocení
93 %
Tato hra byla hraná
2 668x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?