+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Fortz je světácká hra pro dva nesoucí jak zejména akční, ale i bu..
Vstupte do super hry s mladými rošťáky, kteří se nudí na dovolené..
Znáte tu pradávnou historku o dítěti, které našlo na pláži cenné ..
Ukořistěte s kamarádem všechny potřebné předměty pro vyobrazení t..
Mimozemšťané jsou tady a s nimi super sportovní hra pro 2, ve kte..
Máte rádi akční hry? Je tu pro Vás připravena hra Alien booya. Ce..
Prima novinka založená sice na poměrně jednoduché grafice, ale ob..
Cavyky s kuličkou zažijete kde jinde, než u hry pro dva hráče - R..
Logická hra Connect 4, to jsou vlastně takové piškvorky, jen s ka..
Vyleťte do bojového prostoru, kde zažijete na vlastní pěst srdcer..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
9 %
58 %
Celkem 1 387 hlasů

TOPlist

Moonhex
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Moonhex je skvělá hra s akčním příběhem, v němž se hrdina pouští do hromadného vyhlazení škůdců v místě, kde přetrvává s ostatními členy své tlupy. Je noc, nejlepší podmínky pro započetí mise, v níž budou téct potoky krve. Vyraz s ním do akce. Na mapě se dozvíš, kam vaše kroky povedou. Pokud se ptáš na předpoklady pro přežití, tak je to mimořádná ostražitost, předvídavost a rychlost ve smyslu přesných zásahů svým mečem či skoky. První křížek na mapě rytíře dovede ke hnízdu životu nebezpečných oranžových brouků, kteří se podobají lebkám. Mají ostré zuby, jenž při zakousnutí produkují ostrý jed! Drž proto jeho tělo daleko od nich a postarej se o to, aby byla jejich smrt rychlá. Nejlépe uděláš, když zabijete jedním švihem meče ostrého jako břitva hned několik soupeřů současně. Dějstvím vás bude provázet i stará naučná kniha, která zná okolí a jejich obyvatele nejlépe. V dalších kolech se tedy dozvíte, že vás neminou třeba lidožrouti, jenž jsou obrněni do plechových štítů. Abyste je zabili, musíte je zašlápnout skokem. V náročných levelech vám nečekaně pomůže i ozubené kolo, které se zničehonic jen tak objeví a zase zmizí. Pozabíjíte všechny své nepřátele a zajistíte tak svým členům bezpečí? Zjisti, který bod na mapě ukončí tuto akční a dobrodružnou pouť.

Ovládání

Myší a mezerníkem.

Hodnocení
95 %
Tato hra byla hraná
2 657x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?