+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Ocitáš se v nepředvídatelném tajuplném zasněženém bludišti v těle..
V této svěže vypadající hře vklouzneme do pohádkového příběhu jed..
Uspokojíš mlsného chlapce, který miluje jeden druh bonbónů? Nedoč..
Tato hra online vás vláká do povedeného nadpozemského golfu, kter..
Kdesi v zapadlé dědině zarostlé kořeny stromů a mechy, si zvířátk..
Souboj dvou nepřátelských domorodců, kteří se za každou cenu neho..
Spanthera je menší chudé město, ve kterém vládne v těchto časech ..
Sídliště prožívá v následujících momentech poklidnou noc. To je v..
Co takhle se zabavit akční online hrou pro dva, ve které je hlavn..
Herní novinka, kterou třeba zmínit a zahrát si ji, obzvlášť dnes ..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
9 %
58 %
Celkem 1 387 hlasů

TOPlist

Steam King
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Byl poklidný den, královna i král seděli na svých trůnech a jejich garda klidně popíjela alkoholové nápoje. Nikdo netušil, že se schyluje k velké údálosti, jenž ovlivní budoucí dění ve městě. Neobyčejně nadaná žena nejmocnějšího barona hrála na právě na harfu a tak mámila ladnými zvuky všechny okolo, když v tom se ozvaly mohutné zvuky, které všechny uvnitř sálu hradu postupně rychle přesvědčovaly, že se venku děje něco, co není na denním pořádku. Královna odhodila svůj nástroj a obrátila oči na svého milého, u něhož si mohla být vždycky jistá, že má v hlavě ten správný plán. Král po pohotovém úsudku rozhodl, aby se vydal jeden z jeho hlavních rytířů k průzkumu hradeb a bezprostředního okolí jejich sídla. Jen co vystrčil onen poddaný muž z hlavních dřevěných vrat kousek svého těla oděného do těžkého brnění, dočkal se hrozivé rány, která ho odmrštila zpět do místnosti a to přímo k nohou velmože. Co to má znamenat? Co teď? Pokládal si král otázky a hned na to vydal jasný rozkaz ostatním přihlížejícím vojákům. Okamžitě se běžte podívat, kdo má tuto spoušť na svědomí, řekl. Bylo to ale od něj stejně zbytečné gesto, protože aktér činu se po pár vteřinách ukázal, když překročil prah brány. A nebyl sám. Za sebou měl své nabuzené vojsko! Co chcete? Zeptal se rázně král. Obrovitý hrdina neodpověděl, místo toho skolil všechny nepřátele. Král neměl na vybranou, vzal meč a bežel za mega rytířem s vědomím, že tohle nemůže dobře dopadnout. Nemýlil se. Obr ho odkopnul ze strmé skály. Jenže to neměl nejmenší páru o tom, že to přežije. A co víc. Stal se zázrak, když zničehonic vyplavala z řeky puška s náboji, u které se král zrovna nacházel. Je tvrdohlavý a proto se nevzdává. Vzal zbraň do rukou a postavil se do cesty. Přesně v tuto chvíli nad nim přebíráš zodpovědnost! Vrať mu jeho čest a doveď ho zpět ke hradu, který nyní vidí pouze z velké dálky. Je otázka, zda-li to stihneš. Je totiž možné, že po západu slunce bude městu vládnout někdo jiný. S ničím proto neváhej a vyprav se na akční dobrodružství. Zabíjej všechny nepřátele, jenž ti brání v krocích a přitom sbírej cennosti v truhlách. Využívej všech dostupných možností ve hře a také si nezapomeň občas vylepšit charakter postavy či zbraně. Impozantní hru Steam King s top grafikou jsme zařadili to karegorie her pro 2 z jednoduchého důvodu. Figurka bude vyžadovat vícero druhů ovládání a proto bude nejlepší, když si přizveš ke spolupráci kamaráda. Jistě znáte to pořekadlo - ve dvou se to lépe táhne :-)

Ovládání

Postupně se dozvíte v samotném ději.

Hodnocení
100 %
Tato hra byla hraná
4 145x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?