+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Na první pohled žalostně triviální hra, ale naštěstí zdání jen kl..
Víte proč je Texas Hold'em Poker nejhranější karetní hrou pro dva..
V této hře pro dva si připomeneme super dvojku Maria a Luigiho, k..
Vypravte se s kámarádem do dálných krajin, kde blouzní živé plody..
Zaskákejte si s prima zajíčky v online duelu, který doprovází zná..
Tenhle kreslený pán je fanatik do zlaťáků. Vymetal s nimi už každ..
Super! Je zde horká novinka, jež vás zavane éry rychlého racionál..
Starší hra pro ty, kteří se chtějí cítit jako ninja. Vnímáme ji v..
Rychlá hra z doby kamenné, ve které utíkáte po nebezpečných útesí..
Nunchuck Charlie je netradiční logická hra pro 2, ve které je vůb..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
20 %
6 %
10 %
9 %
56 %
Celkem 947 hlasů

TOPlist

Super Snail
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Tuhle bájnou skákací flash hru zdarma se super hlemýždi můžeme bez ostychu doporučit. Nejednoho zajímá, jaké že to mají tyto malinká zvířátka dennodenní strasti. Stačí si ji zapnout a poznáte jejich celodenní aktivitu. Zrovna tito dva badatelé ztratili své ulity a proto si to šinou lesním paloukem, kde očekávají, že najdou, co hledají a třeba i něco navíc. Při cestě však nacházejí různobarevné ulity, které jim dodávají zvláštní moc. Ta je láká na delší vycházku za poznáním nového dobrodružství. Protože je hra určena dvěma hráčům, společným úkolem je dostat se přes veškerá údolí i pahorky. Abyste s plži překonali všechny nerovnosti, pomozte si třeba i skokem na sebe, čímž se následně odrazíte z větší výšky. Někde se vyskytnou i krabice. Pokud na svého hlemýždě připevníte jednu z ulit, dostane se mu vždy specifické schopnosti. Šedá schránka aktivuje hrdinovi daleký skok, červená ho obrání před vším tekutým a modrá značí sílu a průraznost. Jelikož jsou další kola postupně těžší a těžší, bez převlečení do nového kabátu (využití existujících ulit), se zaručeně neobejdete. Při správné kooperaci a volby ideální strategie však věříme, že překonáte všech 15 dostupných levelů, které super hra nabízí. Celkem máte 5 životů. Pokuste se jich využít co nejmíň.

Ovládání

1. hráč ovládá svého hlemýždě šipkami. Dolní šipkou k němu připevní ulitu. Ta ale musí být před touto akcí bezprostředně u něj.

2. hráč ovládá hlemýždě písmeny W, A, D. Na S klikněte v případě, že mu chcete obléci štít (ulitu).

Hodnocení
99 %
Tato hra byla hraná
3 549x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?