+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Přenesme se do Brazílie, kde během následujících chvil propukne f..
Tak skvělý kulečník pro dva, chcete-li biliard či snooker, jste j..
Kočky nemají slitování. Chtějí odprovodit ze světa všechny protiv..
Carrom je atraktivní sportovní hra pro 2 hráče, připomínající kul..
Multi Square se řadí mezi fajn postřehové hry pro dva až 6 hráčů...
Ve hře Luk a šíp si prověříš, proti druhému hráči, svou mušku. Po..
Skvělá hra plná zábavy a zdravého napětí, při které musíte být na..
Záříte štěstím, když hrajete závodní hry pro dva a více hráčů? Př..
Tato super hra pro dva hráče vás sebejistě a zdarma vtáhne do tur..
Oddechněte si u nádherné hry pro dva, v níž je obdobný děj, jako ..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
9 %
58 %
Celkem 1 387 hlasů

TOPlist

Fish and Destroy
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Chopte se dvou piraní, které po nocích bloudí na dně osídleného oceánu. Obě už dlouho nic nežrali, proto vymyslely bláznivý nápad, jak se nasytit a přitom pobavit. Na čela si připevnily baterky, čímž si udělali perfektní přehled o dostupné potravě a přitom krásně rozzářily okolí do mnoha barev. Vše je již připraveno a tak se mohou pustit do hlavní části jejich vražedné mise plné akcí. Nechte se unášet spodními proudy a jezte menší ryby, než jste vy, převtěleni za jednu z piraní. Ve vírech se však objeví i vaši přemožitelé, kteří chtějí naopak sežrat vás. Buďte ve střehu a používejte k útoku i kostry spořádaných ryb, které účinně omráčí všechny protivníky. Čím déle budete vzdorovat soupeřům a konto bude růst, tím horší podmínky pro lov. Kam až doplujete? Podělte se s námi o dosažené skóre. K tomu slouží níže diskuze. Hra říkající si Fish and Destroy vyniká především možností hraní ve 2 hráčích. Tento multiplayer mód spočívá v rivalizaci. Kdo sní více mořských živočichů, může pomýšlet na vítězství. Každá ryba má 3 životy. Který z oponentů je zužitkuje lépe a svůj žaludek tak naplní téměř do prasknutí? Hrát lze ale i sám. Po vyběru těchto módů neminete i možnost volby obtížnosti. Krásná grafika, tajuplná hudba a legrační pointa. Nejen tím vás tato postřehová hra pro více hráčů ohromí.

Ovládání

1. hráč ovládá pirani šipkami. Písmenem L vyšle útočnou střelu kostry.

2. hráč ovládne pirani těmito písmenky - W, A, S, D. Písmeno Q je k dispozici pro útok.

Hodnocení
100 %
Tato hra byla hraná
4 572x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?