+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Zvyšte si bojovou morálku v kromobyčejné online hře pro dva JanKe..
Jsme nadmíru rádi, že vám můžeme téměř jako první představit již ..
Tak takovou exkluzivní hru pro dva jsme tu ještě neměli. Připravt..
Mimozemšťané jsou tady a s nimi super sportovní hra pro 2, ve kte..
Přichází čas Vánoc a s nimi psaní Santovi s prosbou o vysněné dár..
Přestrojte se za tajného agenta, který unikne i očím nejlepších t..
Hezky barevná hra pro dva nadšence zapálené do her na um. Provádě..
Tetris jak ho neznáte! Obohacen je totiž o prvky Maria, oblíbené ..
Nová online hra Lawn Bowling boří veškerou představu o Bowlingu! ..
Nevzali vás rodiče nikdy do útrob arény, ve které se předvádí zaj..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
9 %
58 %
Celkem 1 387 hlasů

TOPlist

Gon And Mon
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Zkušená parta složená ze dvou opiček, se bude správnými úsudky a pomocí skvělých skoků probíjet hlubokou džunglí, v níž je několik stezek ošemetných a snadno mohou přivodit kritické následky. Jeden ze dvojky si říká Gon, což je mohutná, vyvinutější a starší neobratná opice, která dokáže svými neomalenými kroky udusit ohňový pás na zemi. Bez jeho partnera Mona by se jen těžko obešel, jelikož mladší společník na cestách vysoce skáče a tak se dostane tam, kde Gon může jen závistivě pohlédnout očima. To ale není jediná dovednost, kterou Mon překypuje. S oblibou skáče do vody, v níž skvěle plave. Jestliže se tato překážka objeví, sledujte jeho plán, s nímž si hravě poradí. Nesnadným úkolem je v každém kole dorazit až k banánovníku, na němž visí několik párů banánů. Tímto způsobem si musíte poradit hned v dvaceti kolech, abyste dokončili celý dobrodružný příběh dvou odolných zvířátek. Pomáhejte si hrdě stojícími kameny, které můžete libovolně přesunovat a při plnění úkolu seberte i další banány. Pokud je nesesbíráte do jednoho, hra vás nepustí do dalšího levelu. O schopnostech opiček si lze přečíst i v položce Tutorial. Najdete ji v základním menu. Teď už nezbývá nic jiného, než kliknout na Play a pustit se do namáhavé výpravy, přičemž její konec prozradí pointu mise. Stane se dvojka zvířecími hrdiny? Zažili jste při hraní krušné a vysilující chvíle, jenž si dobře pamatujete? Podělte se o své zážitky přispěním komentáře níže do diskuze.

Ovládání

Pravý okraj obrazovky dává možnost vypnout hudbu, pauznout děj, přesunout se na start nynějšího kola či hru Gon And Mon spustit pěkně od začátku.

Staší chlupatá opice se ovládá pomocí písmen. Jestliže chcete vyskočit, klikněte na W. Tlačítky A a D se s Gonem rozpohybujete.

Věrný kolega se pohybuje obyčejně šipkami do stran. Horní šipkou skáče.

Hodnocení
99 %
Tato hra byla hraná
5 413x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?