+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Vskutku revoluční online kulečník se super grafikou pro dva či je..
Vykutálená multiplayerová hra pro více hráčů přes internet, která..
Senzační sportovní online hra, v níž budete odpalovat bílý míček ..
Těšili jste se na další bojovou online hru pro vás dva, sebevědom..
Objev krásu nové hry pro jednoho hráče. Její úkol spočívá ve sprá..
Přejeďte v tichosti z jednoho místa na druhé. Tentokrát jste lupi..
Lidová hra, ke které není nic moc potřeba zdůrazňovat. Snad jen, ..
Kdo by si nechtěl zařádit s postavičkou, kterou určitě už někdy s..
Záludná hra, v niž se stanete pilotem helikoptéry. Kočírovat ji b..
Černobílá hra zdarma Ping si získá fandy, kteří milují vzrušení. ..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
9 %
58 %
Celkem 1 387 hlasů

TOPlist

Monster Eats Food
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Tentokrát tebe a blízkého přítele zabaví žravé příšerky peroucí se o kus potravy, kterou ve větším množství překvapeně nachází na kraji částečně zamrzlého moře, vedle něhož je pevně zabodnut skalní útes, jenž se zasluhuje o půvabný pohled na opuštěný miniaturní ostrov. Zdá se, že tato krajina je zcela vyprahlá a najít zde živáčka nebude možné. Pokud ale bezprostředně nad hladinu nastražíte mlsné potraviny, budete se divit! Alespoň ve flash hře pro více hráčů Monster Eats Food, kterou si představujeme. Po prvním zapnutí si lze vybrat ze dvou usměvavých živočichů žijících ve vodním světě, totiž žraloka a medůzu, kteří již nedočkavě vyčkávají až budou moci hltavě zakousnout první sousto ovoce. Ano čtete dobře. Tito zdánlivě masožraví milovníci masa a kostí v tomto období s radostí upřednostní čerstvé exotické ovoce, které v jejich prostranství jen těžko někde uloupí. Zasluž se se svým zvířátkem o výhru, čímž ho nasytíš důležitou dávkou vitamínů a důležitou energií pro přežití v tuhých mrazech. Soutěž spočívá v krádeži zdravých plodů. Kdo rychleji zareaguje na objevenou pochutinu, ten ji dříve dostane do tlamy. Musíte však správně rozeznat bezpečné jídlo od návnady a zmrzlých rampouchů, čímž byste svému aktérovi akorát zničili zuby. Postřeh vám určitě napoví. Jednejte s chladnou hlavou. Pravidla klání ukládají několik náležitostí. Vítězem se stává zvířecí hrdina, který sežere osm neledových poctivých plodů. Pokud porušíte podmínku, srazí se vám buďto bod či budete po krátký čas omráčeni a bez pohybu. Když dokončíte rivalizaci a vyhlásí se přemožitel, otevře se rozšířená nabídka zvířat, za něž pak můžete znovu hrát ať už proti živému hráči či počítači. Horní paleta umožňuje, kromě přehledu o snězeném množství ovoce, také ztlumení zvuku či stopnutí rozehrané akce. Co říkáte na tuhle sportovní pecku se zvířátky, že je k snědku? Přejeme nekonečnou legraci a várku senzačních prožitků!

Ovládání

K ovoci se dostanete písmenem A nebo levou šipkou. Záleží za jakého zvířecího účastníka hrajete.

Hodnocení
100 %
Tato hra byla hraná
5 605x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?