Jim Loves..." /> Jim Loves Mary 2 - hra pro více hráčů
+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Máte choutky na zběsilou závodní hru s džípy? Top Truck je parádn..
Dostal si chuť na plážový sport? Tento volejbal ze série Sports H..
Máš talent na míření do terčů? Tak to se ti zalíbí postřehová hra..
Bavte se při neomalené jízdě pěší cestičkou, která vede velkoměst..
Nestárnoucí Mario opět překvapuje! Zúčastněte se s ním světového ..
Uhánějte uprostřed noci v taxíku jako páni! Cesta je téměř vypráz..
Last Legacy je dobrodružná hra ze starých dob, kde se rytíři čast..
V následujících chvílích budete mít co dočinění s línou postavičk..
Poznejte sílu trhavin, zejména té s názvem TNT! Odpalovat budete ..
King Pin Bowling je hra pro milovníky bowlingu. Hraje se myší a s..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
7 %
10 %
8 %
55 %
Celkem 868 hlasů

TOPlist

Jim Loves Mary 2
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Historka o dvou zamilovaných dětí nebere konce! Premiérová verze Jim Loves Mary sklidila obrovský úspěch. Jestliže jste si nezahráli první díl, jste ochuzeni o část příběhu skákačky. Osvětleme si pro neznalé pointu hry. Jim a Mary se do sebe zamilovali a tvoří tak neoddělitelný pár. Rodiče se s nimi však nemazlí a chtějí je za každou cenu rozdělit od sebe. Děti však rychle poznali nenávist dospělých a na poslední chvíli se vysmýkli, když je chtěli pochytat a odděleně zavřít do svých pokojíčků. Chlapec s dívkou, držíc se pevně za ruky, utekli do vzdáleného hustého lesa. V něm se však po chvíli ztrácí. V této části nedobrovolné dobrodružné výpravy přechází opatrovnictví na vaše svědomí. Děti se marně snaží nalézt cestu zpět domů. Sami to nedovedou. Je nutné překonat kooperací dvou hráčů všech dvacet kol. Zvládnete to ještě dnes a zachráníte je tak od vyčerpání a samoty? Pakliže se Jima a Mary ujmete, počítejte s velmi náročnými stezkami, v nichž je nastraženo několik desítek záludností. V cestě stojí i vícero živých nepřátelů. Tak třeba myslivec, hmyz nebo vlk. Horečnou opatrností se ale zvyšují šance na kladný výsledek zápletky. V jednotlivých levelech pokaždé vymýšlejte způsob, jak se dostat k sobě a přitom lapejte srdce. Jim je obratný a proto skáče neobvykle vysoko. Mary snadno proleze nízkými prostory. Pokud posbíráte celých 60 srdíček, jako odměnu si můžete zahrát skvělé bonusové kolo! Stojí za to, tak se oba snažte stejnou měrou.

Ovládání

Je snadné. Hra pro dva hráče se ovládá šipkami nebo pomocí W, A, S a D písmen, přičemž kluk ve hře hraje onými písmenky.

Jim Loves Mary 2 si lze kdykoliv stopnout, vypnou zvuk hudby či akce postaviček, přejít zpět k výběru kola. Rovněž se vlevo zobrazuje, kolik máte na kontě srdcí, co se týče tohoto levelu.

Hodnocení
100 %
Tato hra byla hraná
8 407x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)

MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?