+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Po dlouhé době i něco ze soudku českých her :). A myslím, že se t..
Adventura jménem Maya je ideální volbou, jak strávit příjemný več..
Právě panuje jeden z mnoha nepřátelských útoků ve vzdušném prost..
Jste přeborník v balancování? Přesvědčte se v prima hře online, v..
Zaskákejte si s prima zajíčky v online duelu, který doprovází zná..
Nastup do neopakovatelného konfliktu mezi vycvičenou bojovnicí a ..
Baví tebe a tvého kamaráda karate? Změřte si své síly a pusťte se..
Bomba matematická hra pro dva, ve které spojujete stejnobarevné ú..
Co takhle se zabavit akční online hrou pro dva, ve které je hlavn..
Super hra pro chytrou dvojici, ve které se musíte důmyslně pohybo..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
9 %
58 %
Celkem 1 387 hlasů

TOPlist

Dragon Ball: Fierce Fighting 3
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

S bojovými flash hrami pro více hráčů se roztrhl na prodvahry.cz pytel! Dragon Ball není ovšem jen tak ledajaká online hra. Přidána zde byla před několika týdny předchozí verze, která sklidila mimořádný úspěch. Bude tomu podobně i tentokrát? Stateční hrdinové opět následují svou tužbu a vydávají se vstříc hledání Dragon míčů, které dokážou velké divy. Na nebezpečné výpravě je čeká mnoho kvalitních nepřátelů, jenž disponují různými bojovými dovednostmi. Zapojte i svého kamaráda, zakořeňte se do super příběhu a zapomenete na plynoucí čas!

Návod jak začít: Po načtení začněte stiskem Start a New Game. Poté je vás, jestli dáte přednost lehčímu nastavení "Easy" nebo si natolik věřite, že zvolíte težší "Normal" variantu. Dalším úsekem je energická ukázka ze hry. Jestliže již nechcete pokračovat ve shlédnutí, dole klikněte na výraz "Back" a objeví se hlavní část výběru před startem. "One-Player" je pro jednoho, "VS Mode" pro dva rivalizující živé hráče a konečně "Tow-Player", nečastěji hraná možnost pro 2 spolupracující jedince. Základní nabídka obsahuje osm bojovníků. Pokud ale získáte body za minulé hraní, zastupující elita se rozvětví až o dalších devět.

Tak co? Který ze stoupenců je vám nejblíže svými schopnostmi? Všichni mají naprosto odlišné charisma. Dojděte až na konec etapy, splňte úkoly a podejte si ruku, jako gesto vítezství. Oblíbenou hru si můžete bez starostí libovolně zvětšit, abyste dokonale zakousli dramatickou atmosféru děje, v němž jste rozhodujícími účastníky. Napište své pocity ze hraní do komentářů. Budeme rádi za odezvu :-)

Ovládání

1. hráč hraje takto:

pohyb - W, A, S, D
útok - J, U, I, O
sběr - L
ostatní - K


Kooperující či 2. hráč jako oponent se ovládá následovně:

pohyb - šipky
útok - 1, 4, 5, 6
sběr - 3
ostatní - 2

Hodnocení
98 %
Tato hra byla hraná
3 655x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?