+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Předhánějte se v nafukování balónků! Perfektní hra zdarma na skór..
Hra pro dva o dvou tajných agentech, kteří se předhání v tom, kdo..
Vypravte se ve 2 hráčích na nejednu kouzelnou jarní stráň. Na ten..
Na obloze je ruch, jaký jste ještě nezažili. Co hůř, vžijete se d..
Zkroť agresivní nepřátelskou kočku přímým zásahem do čumáku. Zvíř..
Zábavná hra, kde je vaším úkolem odstranit všechny barevné kostky..
Stát se to doopravdy, byla by to hodně zvláštní zábava. Vše je al..
Přestali vás bavit klasické střety dvou hrdinů? V tom případě si ..
Tanky pro dva online. Úkolem je sestřelit protivníkův stroj dříve..
Tento ptáček nesmí do své tlamy nahrnout ani jedno jedno zrnko, j..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
5 %
9 %
9 %
58 %
Celkem 1 387 hlasů

TOPlist

Dragon Ball: Fierce Fighting 3
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

S bojovými flash hrami pro více hráčů se roztrhl na prodvahry.cz pytel! Dragon Ball není ovšem jen tak ledajaká online hra. Přidána zde byla před několika týdny předchozí verze, která sklidila mimořádný úspěch. Bude tomu podobně i tentokrát? Stateční hrdinové opět následují svou tužbu a vydávají se vstříc hledání Dragon míčů, které dokážou velké divy. Na nebezpečné výpravě je čeká mnoho kvalitních nepřátelů, jenž disponují různými bojovými dovednostmi. Zapojte i svého kamaráda, zakořeňte se do super příběhu a zapomenete na plynoucí čas!

Návod jak začít: Po načtení začněte stiskem Start a New Game. Poté je vás, jestli dáte přednost lehčímu nastavení "Easy" nebo si natolik věřite, že zvolíte težší "Normal" variantu. Dalším úsekem je energická ukázka ze hry. Jestliže již nechcete pokračovat ve shlédnutí, dole klikněte na výraz "Back" a objeví se hlavní část výběru před startem. "One-Player" je pro jednoho, "VS Mode" pro dva rivalizující živé hráče a konečně "Tow-Player", nečastěji hraná možnost pro 2 spolupracující jedince. Základní nabídka obsahuje osm bojovníků. Pokud ale získáte body za minulé hraní, zastupující elita se rozvětví až o dalších devět.

Tak co? Který ze stoupenců je vám nejblíže svými schopnostmi? Všichni mají naprosto odlišné charisma. Dojděte až na konec etapy, splňte úkoly a podejte si ruku, jako gesto vítezství. Oblíbenou hru si můžete bez starostí libovolně zvětšit, abyste dokonale zakousli dramatickou atmosféru děje, v němž jste rozhodujícími účastníky. Napište své pocity ze hraní do komentářů. Budeme rádi za odezvu :-)

Ovládání

1. hráč hraje takto:

pohyb - W, A, S, D
útok - J, U, I, O
sběr - L
ostatní - K


Kooperující či 2. hráč jako oponent se ovládá následovně:

pohyb - šipky
útok - 1, 4, 5, 6
sběr - 3
ostatní - 2

Hodnocení
98 %
Tato hra byla hraná
3 557x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?