+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Také čas od času neodoláš a prostě si musíš vzít dva, tři, nebo d..
Pestré zimní veselí si užiješ v šestém dílu proslulé online hry S..
Předveďte veškerou svou šikovnost v téměř pasivní závodní hře pro..
Buďte součástí nekonečného bojového maratónu, v němž vás zatíží n..
Těžká snajperská hra, v niž je vaším úkolem uchránit dané významn..
Zažijte golfové hody v dalekém Egyptě. Nachystáno je, ať už pro j..
Povede se vlkovi ukradnout ovečku a přitom neklopýtnout při útěku..
Jde vám hlavičkování? Tak to si jistě poradíte i s touto sportovn..
Už sis někdy zahrál Bombermana? Pokud ano, tak takhle hra pro teb..
Kdo by ji neznal ze školních let? Rozhodující je postřeh a správn..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
20 %
6 %
11 %
8 %
55 %
Celkem 711 hlasů

TOPlist

Dragon Fist 3D
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Na herní sérii Dragon Fist navazuje nejnovější díl ve 3D nádechu, který vás stoprocentně připoutá k židlím! V dosavadní době neznám luxusnější bojovou online pro 2, než je právě tato! V nezaprášené novince si zabojujete proti svému živému soupeři, jako nikdy předtím. Na tato slova nezapomeňte, můžete si sami ověřit, zda-li se nemýlím a případně svůj názor vepsat do komentářů. Začněte tím, že potvrdíte výběr, který znázorňuje ovládání písmen W, A, S, D. Poté se zobrazí klasické menu. Klikněte na první tlačítko "Play", pokračujte stiskem "No" a bádání po nastavení ukončete zvolením módu "2 player mode". Tak a teď už máte tu příležitost si vybrat schopného bojovníka, se kterým si užijete briliantní boj! V řadě jich je k dispozici hned čtrnáct, přičemž každý zvládá jiné umění. Styl boje a speciální dovednost je vždy napsána nad postavou, jež si zrovna prohlížíte. Dáte šanci starému, ale zkušenému japonskému bojovníkovi nebo upřednostníte jednoho z mladých, avšak sílou překypujících jinochů? Zdání může klamat! Po oboustranné volbě již přijde čas na bojový konflikt. Jednotlivé klání se odehrávají na náhodném místě. Nikdy předem nevíte, kde se zrovna ocitnete. Bude to v pustém lese nebo přímo na vesnici mezi ostatními občany? Důležitou informací je fakt, že speciální útok lze použít po určitých intervalech, jenž se načítají na horních bocích rohů. Celá hra je úplně zdarma. Čím déle budete hrát, tím více si ji oblíbíte. Za vaši věrnost se navíc odemknou další přívrženci bitek. Zahrajte si ji s celou řádou svých známých či kamarádů a dejte vědět i dalším hráčům, protože tato hra pro dva stojí za to a druzí by o ní měli vědět také. Nikdy nekončící super zábavu a mnoho odvedených útočných manévrů, které neskončí jen tak na prázdno!

Ovládání

Oba zúčastnění hráči se mohou s bojovníkem pohybovat do stran, skákat a krčit se. Pro útoky slouží čtyři různé tlačítka.

1. hráč hraje šipkami a útočí čísly 1, 2, 4 a 5.

2. hráč hraje zmíněnými písmenky W, A, S, D a zaútočí pomocí K, L, I a O.

Hodnocení
100 %
Tato hra byla hraná
16 471x

Komentáře

#1HEZKÁ HRA . DOBRY NAPAD. Před 3 roky
#2dobrá hra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Před 3 roky
#3tahle hra je dobra. Před 3 roky
#4je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer uf hra :DDDDD kdo souhlasi? :) Před 3 roky
#5super bíla plocha....betmán Před 3 roky
#6dobrá hra je tam bílo :D Před 3 roky
#7MÁŠ PRAVDU O:-) Před 3 roky
#8ahoj holky a kluci proc je tam bila obrazovka? Před 2 roky
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)

MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?