+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Hlemýžď Snail Bob se v noci zasnil. Předtím ještě bděle četl knih..
Je tu druhá část online hry, ve které se bonbónové příšerky vydáv..
Putujte s nesmělými zajíčky po raním palouku za cestou navrácení ..
Pokračování velice oblíbené oddechové hry Bubble trouble pro dva ..
Někomu by se mohlo zdát, že obrázek akční hry vypovídá o klasické..
Klasické šachy, které si můžeš zahrát se svým kamarádem. Šachy js..
Zachraňte se s 2 hráčem střílením do barevných přísavek, které sm..
Halloween Ride je multiplayer hra pro milovníky závodních aut. Te..
Super dovednostní online hra s dinosaury pro chytré holky i kluky..
Dva titáni se už nemohou snést a jediným východiskem pro potlačen..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
20 %
6 %
10 %
9 %
56 %
Celkem 1 117 hlasů

TOPlist

Dragon Fist 3D
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Na herní sérii Dragon Fist navazuje nejnovější díl ve 3D nádechu, který vás stoprocentně připoutá k židlím! V dosavadní době neznám luxusnější bojovou online pro 2, než je právě tato! V nezaprášené novince si zabojujete proti svému živému soupeři, jako nikdy předtím. Na tato slova nezapomeňte, můžete si sami ověřit, zda-li se nemýlím a případně svůj názor vepsat do komentářů. Začněte tím, že potvrdíte výběr, který znázorňuje ovládání písmen W, A, S, D. Poté se zobrazí klasické menu. Klikněte na první tlačítko "Play", pokračujte stiskem "No" a bádání po nastavení ukončete zvolením módu "2 player mode". Tak a teď už máte tu příležitost si vybrat schopného bojovníka, se kterým si užijete briliantní boj! V řadě jich je k dispozici hned čtrnáct, přičemž každý zvládá jiné umění. Styl boje a speciální dovednost je vždy napsána nad postavou, jež si zrovna prohlížíte. Dáte šanci starému, ale zkušenému japonskému bojovníkovi nebo upřednostníte jednoho z mladých, avšak sílou překypujících jinochů? Zdání může klamat! Po oboustranné volbě již přijde čas na bojový konflikt. Jednotlivé klání se odehrávají na náhodném místě. Nikdy předem nevíte, kde se zrovna ocitnete. Bude to v pustém lese nebo přímo na vesnici mezi ostatními občany? Důležitou informací je fakt, že speciální útok lze použít po určitých intervalech, jenž se načítají na horních bocích rohů. Celá hra je úplně zdarma. Čím déle budete hrát, tím více si ji oblíbíte. Za vaši věrnost se navíc odemknou další přívrženci bitek. Zahrajte si ji s celou řádou svých známých či kamarádů a dejte vědět i dalším hráčům, protože tato hra pro dva stojí za to a druzí by o ní měli vědět také. Nikdy nekončící super zábavu a mnoho odvedených útočných manévrů, které neskončí jen tak na prázdno!

Ovládání

Oba zúčastnění hráči se mohou s bojovníkem pohybovat do stran, skákat a krčit se. Pro útoky slouží čtyři různé tlačítka.

1. hráč hraje šipkami a útočí čísly 1, 2, 4 a 5.

2. hráč hraje zmíněnými písmenky W, A, S, D a zaútočí pomocí K, L, I a O.

Hodnocení
100 %
Tato hra byla hraná
17 966x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?