+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Předveď publiku úžasnou show! V této logické hře jsi členem cirku..
Nažhavte se na super závod s dálkově ovládanými sportovními auty,..
Ráj sportovních nadšenců i hromově fandícího publika, nacházející..
Funball, to je zábavná hra právě pro vás. Vtělte se do kuličky a ..
Ochutnejte hořkost pravých gladiátorských střetů na život a na sm..
Postřehová letecká hra, ve které na tebe čeká spousta zábavy. Neč..
Lidová hra, ke které není nic moc potřeba zdůrazňovat. Snad jen, ..
Pokud patříte mezi milovníka stříleček, tohle je ta pravá hra pro..
Na obloze, blízko písčité pláže, se potkali dva roje včel ve velk..
Náplň hry spočívá v tom, že první hodíte kostkou a poté soupeříte..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
20 %
6 %
9 %
8 %
57 %
Celkem 1 136 hlasů

TOPlist

Dragon Fist 3D
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Na herní sérii Dragon Fist navazuje nejnovější díl ve 3D nádechu, který vás stoprocentně připoutá k židlím! V dosavadní době neznám luxusnější bojovou online pro 2, než je právě tato! V nezaprášené novince si zabojujete proti svému živému soupeři, jako nikdy předtím. Na tato slova nezapomeňte, můžete si sami ověřit, zda-li se nemýlím a případně svůj názor vepsat do komentářů. Začněte tím, že potvrdíte výběr, který znázorňuje ovládání písmen W, A, S, D. Poté se zobrazí klasické menu. Klikněte na první tlačítko "Play", pokračujte stiskem "No" a bádání po nastavení ukončete zvolením módu "2 player mode". Tak a teď už máte tu příležitost si vybrat schopného bojovníka, se kterým si užijete briliantní boj! V řadě jich je k dispozici hned čtrnáct, přičemž každý zvládá jiné umění. Styl boje a speciální dovednost je vždy napsána nad postavou, jež si zrovna prohlížíte. Dáte šanci starému, ale zkušenému japonskému bojovníkovi nebo upřednostníte jednoho z mladých, avšak sílou překypujících jinochů? Zdání může klamat! Po oboustranné volbě již přijde čas na bojový konflikt. Jednotlivé klání se odehrávají na náhodném místě. Nikdy předem nevíte, kde se zrovna ocitnete. Bude to v pustém lese nebo přímo na vesnici mezi ostatními občany? Důležitou informací je fakt, že speciální útok lze použít po určitých intervalech, jenž se načítají na horních bocích rohů. Celá hra je úplně zdarma. Čím déle budete hrát, tím více si ji oblíbíte. Za vaši věrnost se navíc odemknou další přívrženci bitek. Zahrajte si ji s celou řádou svých známých či kamarádů a dejte vědět i dalším hráčům, protože tato hra pro dva stojí za to a druzí by o ní měli vědět také. Nikdy nekončící super zábavu a mnoho odvedených útočných manévrů, které neskončí jen tak na prázdno!

Ovládání

Oba zúčastnění hráči se mohou s bojovníkem pohybovat do stran, skákat a krčit se. Pro útoky slouží čtyři různé tlačítka.

1. hráč hraje šipkami a útočí čísly 1, 2, 4 a 5.

2. hráč hraje zmíněnými písmenky W, A, S, D a zaútočí pomocí K, L, I a O.

Hodnocení
100 %
Tato hra byla hraná
18 061x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?