+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Vítejte v záhadné džungli, po které putují dvě nadpřirozené bytos..
Transformice je sice pro jednoho hráče, avšak její oblíbenost nez..
Zkušená parta složená ze dvou opiček, se bude správnými úsudky a ..
Skvělá zpráva pro všechny fanoušky online skákaček pro 2 hráče! N..
Nacházíš se uprostřed toho nejděsivějšího období lidstva, kdy doc..
Ve hře Greemlins budete mít za úkol propojit alespoň 3 příšerky s..
Úžasná hra o 2 chrabrých mužích, kteří jsou připraveni ze sebe vy..
Perfektní hra, která vás po chvíli natolik upoutá, že ji nebudete..
Nejnovější bojová hra pro 2 na jednom pc Eloik je vyhovující alte..
Dva silní chlapi přišli ráno jako obvykle do práce, ale to ještě ..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
19 %
7 %
10 %
8 %
55 %
Celkem 868 hlasů

TOPlist

Pyramid Maze
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Většina z vás se ve skutečnosti nikdy nepodívá do niter pyramid, které slouží jako posvátné místo pro odpočinek slavných faraonů. Není ale potřeba být skleslý, není co závidět. Návštěva takových zákoutí je nebezpečná. Mimo to, že se může stará stavba kdykoliv zhroutit k zemi, tvořena je i jako bludiště, z něhož by se měli dostat jen povolaní. Bohatě nám tedy bude stačit zúčastnit se neočekávané výpravy ve hře pro dva hráče Pyramid Maze, přestože pouze pasivně a na dálku. Podle pověstí se jednoho dne tatínek s dceruškou ocitli v jedné z egyptských sofistikovaných staveb z písku, když si bezprostředně předtím četli v knížce, která podrobně psala o pyramidách a tajných místnostech, které jsou jejími součástmi. Co se stalo? Zamumlala dívka a vykulila oči na svého otce. Táta jen nevěřícně pošilhával a přál si probudit se právě probíhajícího snu. Byla to ale realita. Nic si nenalhávejme, do problémů se dostali jako slepí k houslím. Jestli něco nevymyslí, bude to jejich konec. Oběma to ale dobře pálí, což je základní předpoklad k vysvobození této nijak zvláštní dvojice. Jako jediná možnost se nabízí prohlídka okolí. Ujměte se dvou postav, vzájemně si pomáhejte, hledejte diamanty a hlavně se pokoušejte nacházet prostupné dveře, jež vám uvolní cestičku do dalších částí záhrobí. Odvážným štěstí přeje! Dohrajete se i vy do konce? PS - zaostřete i na spodní část hry, kde uvidíte počet životů hrdinů a další zajímavosti, jež se mohou hodit.

Ovládání

Šipkami a písmeny, standardně prostřednictvím W, A, D.

Hodnocení
98 %
Tato hra byla hraná
1 391x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)

MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?