+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Dojemná pohádková hra s příběhem, ve kterém se snaží opička a jež..
Zorientujete se v této akční hře na skóre uprostřed miniaturního ..
Kde jinde si nejlépe virtuálně zaběhat, zaskákat a obecně zaskota..
Zábavná hra, kde hrajete roli lupiče, který má jediný cíl- mít co..
Otevřete se novým věcem a vstupte v této krvelačné hře pro dva do..
Závodníci na start, rozehřejte motory a vrhněte se do váženého zá..
Nedopusťte převzetí moci neznámou civilizací. Vem spolu s 2 hráče..
Jak si vede vaše představivost? Vyřešte zapeklitou hádanku tím, ž..
Ve hře Green Room se přesunete do zelené místnosti. Vašim úkolem ..
Pokračování známé střílečky Boxhead s možností výběru bojovníka. ..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
20 %
7 %
10 %
8 %
56 %
Celkem 848 hlasů

TOPlist

Gun Mayhem Redux
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Populární střílečka Gun Mayhem přichází s vymazleným vydáním Redux, které hře dává zcela nový říz. Exkluzivní grafika s propracovanými módy uspokojí i ty nejnáročnější hráče. Postavte se do terénu a vybojujte si kolem sebe bezpečný prostor, ať jste v poklidu. Jak toho docílit? Stačí mít dobrou mušku! Hra vám dovolí používat pestrou paletu zbraní i všelijakého příslušenství. Abyste ale měli takové předměty k dispozici pro okamžité použití, nezbude vám nic jiného, než si chodit vybírat bedničky, jež padají z oblohy. Nenechte si je vyfouknout protihráčem, jinak se dostane do podstatné výhody. Věděli jste, že si můžete vy sami ublížit? Stačí spadnout do rokle, z niž nevede cesta zpět. Pokud se s hrou teprve seznamujete, ideální bude si nejprve zatrénovat v položce „Single player“. Až ke hře nebudete přistupovat tak skoupě a vyhrajete si s ovládáním, přejděte do kategorie „Custom game“, kde si zatrhněte jednu ze tří variant hraní. Ohromný spád má deathmatch, v němž se ihned po smrti znovuzrodíte. Vyhraje ten, kdo zůstane přeživší. Jaké si vyberete herní prostředí, to záleží jen na vás. Na jednom počítači mohou hrát až čtyři hráči. Nastavení lze i modifikovat způsobem, že na souboj přizvete i počítačové ovládané soupeře.

Ovládání

Sekce controls a settings v menu prozrazuje kompletní ovládání. Kdo si jej chce upravit, není nejmenší problém.

Hodnocení
99 %
Tato hra byla hraná
1 321x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)

MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?