+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Někdo udělá chybu a jeden den vše změní. Stalo se tomu tak i v př..
Ponořte se do atraktivního herního světa Gum drop hop, kde vás če..
Nejprve k instrukcím před samotným začátkem hry: Klikni mezerníke..
Chceš i ty patřit do klubu rváčů? Tak vyzvi kamaráda a rozdejte s..
Bezva pozitivně laděná hra pro lidi všech generací, která je rozd..
Zkroť agresivní nepřátelskou kočku přímým zásahem do čumáku. Zvíř..
Znáte Maria? Tak to potom i zeleného mužíka Luigiho, který je pob..
Na veřejnost vyplouvá další hra z kategorie pro dva hráče, v níž ..
Prokažte své znalosti v téhle hře, kde je vaším úkolem najít hlav..
Klid a mír. Přesně tak působí poloha zápasu hry pro dva Heady Pat..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
20 %
7 %
11 %
8 %
55 %
Celkem 837 hlasů

TOPlist

Money Movers 2
Zvětšit hru:
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Všem vězňům zavřeným na truc v ocelových celách, kterým se nezamlouvá rozsudek, se dává na vědomí, že povedená partička z Money Movers má fígl, díky němuž se dostane na svobodu každý, kdo zúročí svou duchaplnost. Do akce stačí zapojit vynalézavého otce, který vymyslí plán na útěk a hotové dílo pak pošle do věznice jako doporučené psaní těmto nezbedníkům, kteří nyní pykají za podlou neřest. Pokud synáčci dodrží pravidla, kterými je tatínek zaúkoloval, pak jsou volní. Nyní si vykládáme o druhém dílu této logické hry. Pilotní verze je podobně laděný trhák, jež vám nesmí uniknout, jinak se okrádáte o bezva dobrodružství. Najdete ho v žánru skákaček a nebo jednoduše použijte vyhledávání. Je na čase si něco málo povědět o dvou chlapcích, jenž figurují ve hře jako hlavní představitelé. Ten první z nich je mrštný jako ryba, proleze všemi otvory a vyskočí, kde by jiný ani nedohlédl. Jeho inteligenční kvocient se pohybuje v rozmezí nadprůměr, takže udává tempo děje. Sourozenec, to je jiná liga. Všechno mu trvá, kvůli dobře vyvinutému pozadí povyskočí tak o schod výš. Aby jsme ho příliš neshodili, sílu má jako býk, takže se přesto všechno náramně hodí. Zdá se, že ti dva si mohou plácnout. Buďte při úprku s nimi, bude to legrace i pořádné drama. Ve 20 kolech se vyhrajete jako nikde jinde. Jestliže chcete okusit i bonusový level, nebraňte se sbírání všech pytlíčků s penězi. Otáčení pák, obkroužení laserů a kamer, bourání překážek, tomu všemu se nevyhnete, ani kdybyste se postavili na hlavu.

Ovládání

Pro tuto hru pro 2 jsou tu písmenka W, A, S, D a klasicky šipky.

Hodnocení
100 %
Tato hra byla hraná
1 958x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)

MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?