+ Zahraj si s druhým, bav se a poraž ho!
+ Vítej ve světě online her pro dva hráče
Na první pohled žalostně triviální hra, ale naštěstí zdání jen kl..
Zlý sen se stává skutečností. Jsi obrněný a v ruce držíš příliš t..
Posviťte si na strašidelné zombie, které se snaží ovládnout svět...
Hru Moto X3 můžeme představit jako simulátor jízdy na motorce, ve..
Ve hře Hell Out 2 pomáháte svalovci ze sevření želísek. Poté, co ..
Užijte si s rošťákem parádní zábavu. Na to postačí jen provázek a..
Libová hra pro více hráčů či hráček na body, ve které budete dosl..
Vymyslete strategii, v níž lépe ovládnete minu, na kterou si bere..
Hra Green vs Blue je jedna z nejnovějších her pro dva hráče, u kt..
Milovníci bojových umění si ve hře Ant Kendo určitě přijdou na sv..

Online hry pro dva

Anketa hráčů
Líbí se vám grafika tohoto webu?
20 %
6 %
10 %
8 %
56 %
Celkem 1 001 hlasů

TOPlist

Prší online hra
Děkujeme za hlas! :)

O čem je hra?

Přestal vás bavit Poker a chcete změnu nebo si odjakživa holdujete právě na Prší? Moderní karetní hra Prší od Geewa.com vás nadmíru ukojí. Spustit si ji lze proti kamarádovi online přes internet. Volbou rychlého startu se vrhnete na karty s náhodným soupeřem. Podmaníte si své osudové karty a předvedete bezchybnou, drama drásající hru?

Pravidla Prší: Z balíčku budou každému hráči přiděleny 4 karty. Uprostřed stolu se následně jedna extra otočí a k ní položí balík karet. Vše je připraveno a tak může dojít ke startu. Vložit kartu na stůl můžete jen pokud má stejnou barvu nebo číselné označení jako ta, která právě udává hru. Pokud takovou kartu nevlastníte, musíte si jednu vzít z balíku. Jestliže máte to štěstí a jste vybaveni Esem, pak ho vyložte na stůl a protihráč se musí zdržet jednoho kola. Pakliže vás shoda náhod vyzbrojila sedmičkou, můžete překvapit soupeře rovněž vytažením. Takovou akcí si musí vzít z balíčku 2 karty. Vyhrává ten, kdo se zbaví všech svých karet jako první. Hraje se 3x. Za každou zbylou kartu dostanete mínusový bod. Konec hry vyhodnotí klání a obeznámí vás s výsledkem.

Doporučení: Zahrajte si i Poker.

Ovládání

Hodnocení
98 %
Tato hra byla hraná
48 035x

Komentáře

Doposud nikdo k této hře nenapsal komentář. Buď první :)
Napiš komentář ke hře :)


4 + 11 = Poslat

Prodvahry.cz

Vítej ve světě her pro 2 hráče. Pečlivě jsem pro tebe vybral ty nejlepší online hry pro dva, které si můžeš zahrát například s kamarádem na jednom pc.

Myšlenka vytvořit tento web vznikla v situaci, kdy jsem nemohl najít ty hry, které by mne opravdu bavily. Nyní si zde můžeš zahrát ty nejlepší online multiplayer hry, dostupné na internetu.

Spoustu zábavy ti přeje tvůrce prodvahry.cz :)


MULTIPLAYER HRY

Online hry pro dva jsou velmi oblíbené z mnoha důvodů. Někdo si chce změřit síly proti druhému, někdo se jen nudí, ale nechce hrát hry zdarma sám, proto raději vyzve kamaráda nebo přítele. Výhoda online flash her je také v tom, že nemusíš nic instalovat a hraješ hned.

Všechny jsou navíc zdarma a výběr je zde opravdu široký.

Náš tip

Herní server Prodvahry.cz se stává čím dál tím více oblíbenější, děkujeme! V tomto období evidujeme denní návštěvnost kolem 700 hráčů a i přesto bychom rádi dále narůstali. Zaujmeme i slovenské příznivce, kteří si zde rádi zahrají nejoblíbenější hry pre dvoch hráčov? Věříme, že ano.

Co tu najdeš?